Mecz GKS Jastrzębie – Skra w Polsacie Sport!

Mecz Skry w 17. kolejce Fortuna 1 Ligi będzie dostępny zdecydowanie szerszej publiczności niż zazwyczaj. Wszystko za sprawą transmisji naszego spotkania w Jastrzębiu na antenie Polsatu Sport. W związku z transmisją zmianie ulega również godzina rozpoczęcia meczu. Pierwszy gwizdek spotkania z GKS-em zabrzmi o godzinie 12.40, a nie jak planowano o 18.00.

Pierwotnie telewizja Polsat miała w niedzielę (14.11) transmitować starcie pomiędzy Koroną Kielce a GKS-em Tychy, ale mecz ten został przełożony na inny termin ze względu na powołania do reprezentacji. Mamy nadzieję, że możliwość pokazania się szerszej publiczności jeszcze mocniej zmobilizuje naszych zawodników, którzy będą kontynuować zwycięską passę i odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu.