Radość Skry i rozgoryczenie trenera Puszczy – trenerzy po meczu w Niepołomicach – VIDEO

Nietrudno się domyślić, że trenerzy Jakub Dziółka i Tomasz Tułacz po meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi musieli być w całkowicie odmiennych nastrojach. Nasz szkoleniowiec podkreślał wielką radość jaka zapanowała w szatni po wygranej 2:1 na tek trudnym terenie. Zwrócił uwagę również na bardzo merytoryczną rozmowę jaką odbył ze swoją drużyną w przerwie meczu. Opiekun gospodarzy był ogromnie zły postawą swojej drużyny w drugich 45 minutach. – Jeśli moi zawodnicy chcą zobaczyć jak gra się z nożem na gardle to życzę im powodzenia – mówił zdenerwowany. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wypowiedziami szkoleniowców.