Nasz projekt wygrywa w Budżecie Obywatelskim!

Miło nam poinformować, że projekt związany z rozbudową bazy treningowej zgłoszony przez nasz klub wygrał w tegorocznym Budżecie Obywatelskim! Dzięki Waszym głosom i niesamowitemu zaangażowaniu dzieci trenujące w naszej Akademii będą miały jeszcze lepsze warunki do rozwoju.

Fakt zajęcia pierwszego miejsca w głosowaniu pokazuje, że Skra jest organizacją głęboko zakorzenioną w sercach mieszkańców Częstochowy. Klubem, który działa dla naszego miasta. Drużyną, która zjednoczyła bardzo wielu przychylnych ludzi. Dzisiejszy sukces to kolejny duży krok na drodze rozwoju Skry Częstochowa.

Warto odnotować, iż nasz projekt zdobył 20887 punktów, zaś inicjatywa, której głosy pozwoliły na zajęcie drugiego miejsca – blisko 4 tysiące mniej. Tym bardziej chcemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy wspierali nas w działaniach i głosowali na nasz projekt.

Chcielibyśmy także poinformować, że nasz projekt dzielnicowy, który zakłada darmowe treningi ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla dzieci powyżej 3. roku życia, również zyskał wystarczającą liczbę głosów, dzięki czemu zadanie zostanie przeznaczone do realizacji.

Dziękujemy za wszystko. Nasz sukces tak naprawdę jest Waszym wielkim sukcesem!

Na koniec warto również docenić i wymienić inne projekty ogólnomiejskie, które zostały zgłoszone do realizacji:

“Modernizacja pawilonu B oraz zakup specjalistycznego samochodu do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie”;

“Odnowienie wewnętrznego dziedzińca znajdującego się na terenie IX LO im. C.K Norwida w Częstochowie”;

“Budowa kreatywnej strefy gier przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Zdobywców Przestworzy w Częstochowie”;

“Zatrzymać depresję – zwiększenie dostępności pomocy psychoterapeutycznej w Częstochowie”.