Nikodem Sujecki powołany do kadry U-19

Młody golkiper Skry otrzymał powołanie reprezentacji Polski U-19, która w pierwszej części października zagra w turnieju eliminacyjnym do młodzieżowych mistrzostw Europy. Nikodem Sujecki znalazł się na liście zawodników, którzy 3 października stawić się mają w Grodzisku Wielkopolskim. Nasza młodzieżówka będzie organizatorem turnieju eliminacyjnego.

Kadra dowodzona przez Mariusz Rumaka kolejno zmierzy się z Finlandią (06.10, godz. 18.00), Maltą (09.10, godz. 15.30) oraz Ukrainą (12.10, godz. 13.00). Z Finami i Ukraińcami zagramy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie z Maltą rozegrane zostanie w Swarzędzu. – Jak zawsze powołanie do reprezentacji do zaszczyt i wyróżnienie. Cieszę się, że otrzymałem kolejne powołanie. Oczywiście jadę z nadzieją, że uda mi się zagrać w tych trzech spotkaniach, ale przede wszystkim liczę, że uda nam się wygrać ten etap eliminacji i przejść do następnej rundy. Jeśli chodzi o rywali to w kadrze U-15 grałem w spotkaniu z reprezentacją Finlandii. Wygraliśmy 2:0 i było to wymagające spotkanie. Na temat Ukrainy i Malty ciężko mi się wypowiadać, ale na pewno każdy mecz będzie ciężki. Jednak jestem pewny końcowego sukcesu i kompletu punktów – skomentował powołanie Nikodem, któremu jako cały klub gratulujemy powołania i życzymy sukcesu całej kadrze.

Mariusz Rajek