Pierwsze wyjazdowe zmagania rocznika 2015!

W sobotę 4 września najmłodszy zespół Skry Częstochowa udał się do Lublińca, aby wziąć udział w swoim pierwszym turnieju. Najmłodsi Skrzacy podczas turnieju “Spartuś Cup” mieli okazję rozegrać kilka meczów z takimi zespołami jak Lot Konopiska, Sparta Lubliniec czy Akademia Sportowa Lubliniec.

“Był to dla chłopców pierwszy turniej i pierwszy wyjazd poza Częstochowę, dlatego zawodnikom towarzyszyły wielkie emocje. Rozegraliśmy 10 meczów, podjęliśmy mnóstwo pojedynków 1×1 i strzeliliśmy wiele bramek. Najważniejsze dla nas (trenerów) było zweryfikowanie efektów naszej miesięcznej pracy, a same wyniki, choć nie najważniejsze, to pozytywnie nas zaskoczyły. Każdy z zawodników zagrał w takim samym wymiarze czasowym i każdy po turnieju wrócił do domu z uśmiechem na twarzy i pamiątkowym medalem” – tak skomentowali sobotnie wydarzenie trenerzy Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk.