Moc obozowych emocji!

Wiślańskie wrażenia piłkarskie!

Każdy kto kiedykolwiek był na obozie sportowym z pewnością wie, jak to jest, gdy tracisz rozeznanie który jest dzień tygodnia, a punktami orientacyjnymi są kolejne treningi i atrakcje zapewniane przez trenerów..

Ostatnie dni spędzone w Wiśle przyniosły nam sporo okazji do integracji w grupach jak i między poszczególnymi zespołami. Sporo czasu spędziliśmy na zabawach w terenie, zwiedzaniu rynku oraz intensywnych treningach. Rozegraliśmy również kilka sparingów z takimi zespołami jak Akademia im. Łukasza Piszczka, Sparta Katowice czy Orzeł Mokre. Nie obyło się również bez popołudniowych treningów motorycznych, które pozwoliły znacznie poprawić sprawność zawodników. Wszyscy uczestnicy z uśmiechem na ustach brali sumienny udział w zajęciach zorganizowanych przez trenerów, co pozwoliło na płynny przebieg każdego dnia!

Więcej informacji oraz obszerna relacja naszych obozowych zmagań już wkrótce!