Kolejny wartościowy sprawdzian

W sobotę 7 sierpnia przyszło Nam gościć drużynę Rozwoju Katowice. Był to kolejny sprawdzian dla zawodników z rocznika 2009. Trzy tercje, każda trwająca po 30 minut, a więc sporo futbolu na wysokim poziomie! Trener Mariusz Czok: “Dobrze wiedzieliśmy, że zespół Rozwoju to bardzo dobra drużyna o dużych umiejętnościach. Pierwsze dwie tercje w naszym wykonaniu były bardzo dobre, skupialiśmy się na sprawnej organizacji gry i kontrolowaniu przebiegu spotkania. Niestety całą naszą pracę zaprzepaściliśmy w trzeciej tercji, która była zdecydowanie najgorsza w naszym wykonaniu. Proste błędy w obronie oraz brak cierpliwości w ataku poskutkowały tym, że goście z Katowic doprowadzili do remisu.”

Warto nadmienić, że zespół Młodzika Starszego już niebawem rozpoczyna zmagania w I lidze wojewódzkiej. Trzymamy kciuki za owocne przygotowania!