Pierwsze koty za płoty – i to całkiem nieźle!

W sobotę 31 lipca swoje pierwsze sparingi w nowym sezonie rozegrał zespół rocznika 2009. Na boisko przy ulicy Powstańców zawitały zespoły GKS Katowice oraz GKS Bełchatów.

System gry każdy z każdym, dwie rundy gier, co dało w sumie 120 minut gry dla każdego z zespołów.

Nasz zespół pod wodzą trenera Mariusza Czoka w czterech meczach zdobył 20 bramek i nie stracił żadnej! “Nasza organizacja gry w każdej z faz pozwoliła nam dziś odnieść pewne zwycięstwa. Zrealizowaliśmy to, co założyliśmy przed meczem, z czego jestem bardzo zadowolony. Oby na dalszym etapie przygotowań praca zespołu równie dobrze przekładała się na dyspozycję na boisku” – oto słowa Trenera Czoka zaraz po meczu.

Zawodnikom oraz Trenerom gratulujemy i trzymamy kciuki za owocną pracę przez cały nadchodzący okres!