Skra Częstochowa w Accredito!

Niezwykle miło nam poinformować, że wraz z awansem do Fortuna 1 Ligi, od sezonu 2021/2022 Biuro Prasowe naszego Klubu działać będzie w ramach popularnego i nowoczesnego serwisu Accredito. To najpopularniejszy system do prowadzenia biur prasowych i komunikacji z mediami. Poprzez Accredito przedstawiciele mediów będą mogli nie tylko składać wnioski akredytacyjne na wszystkie wydarzenia organizowane przez Skrę, ale także sprawnie i wygodnie komunikować się z klubem.

Już teraz zachęcamy do korzystania z pełni możliwości, jakie daje elektroniczne Biuro Prasowe Skry dostępne w serwisie Accredito. To tam znajdziecie Państwo najbardziej aktualne informacje dotyczące Skry, informacje o planowanych konferencjach prasowych czy medialne komunikaty. Z Accredito korzysta już ogromna rzesza klubów sportowych z różnych dyscyplin, nie tylko piłki nożnej. Dziennikarz posiadający konto w Accredito zyskuje dostęp do wielu biur prasowych oraz może łatwo zarządzać swoimi wnioskami akredytacyjnymi czy pozyskiwać wartościowe informacje. Tym bardziej zachęcamy do założenia konta w tym systemie, jeśli jeszcze go nie posiadacie.