Adam Mesjasz na dłużej w Skrze

Awans do Fortuna 1. Ligi był jednym z czynników, które przekonały do pozostania w naszym klubie jednego z najlepszych w kadrze Skry – środkowego obrońcę Adama Mesjasza. “Messi” pod koniec sezonu zmagał się z urazem, ale do sezonu 2021/2022 powinien być w pełni przygotowany. Nowy kontrakt będzie obowiązywał przez dwa sezony.

– Awans do pierwszej ligi i możliwość gry na zapleczu ekstraklasy na pewno były ważnym argumentem, ale nie jedynym. Dobrze się tuj czuję i sprawy osobiste również skłoniły mnie do pozostania w Skrze. Jakiego sezonu się spodziewam? Myślę, że bardzo ciężkiego, zawsze liga wyżej to lepsze zespoły, cięższe mecze, ale oczywiście będziemy walczyć w każdym meczu o jak najlepszy wynik i co za tym idzie o jak najlepszą pozycję na koniec sezonu – przekonuje Adam Mesjasz. O kolejnych ruchach kadrowych poinformujemy wkrótce.