Marta Mika dołącza do sztabu reprezentacji Polski!

Szybki rozwój i sukcesy naszej żeńskiej drużyny nie przechodzą bez echa na najwyższych szczeblach kobiecej piłki w naszym kraju. Trenerka Marta Mika, która niedawno awansowała ze Skrą Ladies do pierwszej ligi otrzymała propozycję zostania asystentką trenerki kadry narodowej Niny Patalon. Wobec takiej propozycji ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej pani trener nie mogła przejść obojętnie.

Propozycja dla Marty Miki pojawiła się niedługo po tym, gdy naszą kobiecą reprezentację przejęła Nina Patalon. Trenerka Skry Ladies obserwowała niedawno z trybun finałowy mecz Pucharu Polski, a obecnie przebywa na zgrupowaniu w Hiszpanii, gdzie reprezentacja Polski przygotowuje się do rozpoczynających się we wrześniu eliminacji mistrzostw świata. Polska zmierzy się w nich z Norwegią, Belgią, Albanią, Kosowem oraz Armenią. Na razie nie jest znany dokładny zakres obowiązków Marty Miki w pierwszej reprezentacji oraz to czy będzie mogła łączyć prestiżowe stanowisko z trenowaniem naszego klubu. Wkrótce te kwestie powinny zostać wyjaśnione.