Wszystko o meczu Skra – Znicz Pruszków – VIDEO

Mecz ze Zniczem Pruszków z wielu powodów był dla nas szczególny. Przede wszystkim udało nam się w końcu przerwać serię 9 meczów bez zwycięstwa. Wygrana 3:2 pozwoliła nam wrócić do strefy barażowej, na nowo odżyły nadzieje barażowe. Był to też pierwszy mecz tego sezonu, w którym drużynę poprowadzili Konrad Gerega z Jackiem Rokosą. Powiedzieliśmy o tym spotkaniu już sporo, a teraz raz jeszcze postanowiliśmy dla Was zebrać wszystkie materiały w jednym miejscu.

SKRÓT MECZU ORAZ BRAMKI
Podobnie jak w jesiennym starciu pomiędzy Skrą a Zniczem padło 5 goli. Tym razem jednak 3 należały do nas, a dwie do rywali. Tu zobaczycie wszystkie z nich:

KONFERENCJA PRASOWA
Po raz pierwszy w tym sezonie na konferencji prasowej Skrę reprezentował Konrad Gerega, a Znicza po raz ostatni, choć wtedy jeszcze tego nie wiedział – Piotr Kobierecki. Obaj szkoleniowcy, co zrozumiałe musieli być w zupełnie innych nastrojach:

Piotr Nocoń, kapitan wyrównał na 1:1 – ‘Każdy z nas na nowo uwierzył w ten zespół”

Damian Warnecki, strzałem w długi róg wyprowadził nas na prowadzenie 2:1 – “Ryzyko się opłaciło”

Kamil Wojtyra, ustalił wynik meczu – “W końcu zeszło z nas ciśnienie”

Sebastian Rogala, dostał okazję gry w podstawowym składzie – “Potrzebne były nam zmiany”