Wszystko o meczu Skra – Lech II Poznań

W środowym starciu z rezerwami Lecha Poznań udało nam się przerwać serię czterech porażek z rzędu, ale niestety bezbramkowy remis sprawił, że był to nasz szósty kolejny bez zwycięstwa. Wierząc, że przełamanie nastąpi już w poniedziałek (03.05) w Polkowicach powracamy jeszcze do minionego spotkania, aby tradycyjnie podsumować je w jednym miejscu.

SKRÓT MECZU
Skróty wszystkich meczów 30. serii gier eWinner 2. Ligi tradycyjnie przygotował kanał Łączy Nas Piłka. Jeśli chcecie skupić się tylko na starciu Skry z Lechem II zapraszamy do oglądania od 1:42:

KONFERENCJA PRASOWA
Choć na ‘Lorecie” mierzyła się aktualnie 5. z 18. drużyną w tabeli, to o dziwo mniej zadowolony z jednego punkty był szkoleniowiec gości – Artur Węska. Poniżej pełna wypowiedź trenera rezerw Lecha oraz naszego szkoleniowca – Marka Gołębiewskiego:

Mikołaj Biegański zachował czyste konto, ale do pełnej satysfakcji sporo brakowało:

Dawid Niedbała tradycyjnie walczył jak potrafił zostawiając serce na boisku: