Skra Ladies z kolejnym, pewnym zwycięstwem !

Skrzacka lokomotywa nie zwalnia i w sobotnie popołudnie minęła kolejną stację – do celu pozostały cztery przystanki.

Mimo wysokiego wyniku mecz z GSS Grodzisk Wlkp. wcale nie należał do najłatwiejszych. Ambitne grodziszczanki zawiesiły stosunkowo wysoko porzeczkę. Zwłaszcza w pierwszej połowie gdy miały jeszcze duży zapas sił bardzo umiejętnie rozbijały częstochowskie ataki.

Nasze Panie od pierwszego gwiazdka ruszyły do zdecydowanych ataków ale szczelna obrona rywalek rozbijała większość tych akcji. Skrzatki narzuciły swój styl gry i dominowały w polu jednak długo nie przynosiło to efektów bramkowych. Dopiero w 24 minucie skuteczna ostatnio Stefania Wodarz dała Skrze prowadzenie.

Pierwsza połowa nie przyniosła już zmiany wyniku. Ale co najgorsze nie było już także okazji do strzelenia bramek. Przed drugą odsłoną meczu można było mieć pewne obawy związane z dalszym przebiegiem tego spotkania. Szybko zostały jednak rozwiane.

Po przerwie podopieczne Marty Miki i Patryka Mrugacza jeszcze bardziej podkręciły tempo co tym razem przyniosło już wymierną korzyść. Dwukrotnie Natalia Liczko i ponownie Stefania Wodarz znalazły drogę do grodziskiej bramki. Wprawdzie gol popularnej Stefy ostatecznie przypisano zawodniczce GSS jednak cała zasługa w tej akcji należy oczywiście do naszej piłkarki.

Każda kolejna zdobywana bramka niestety odbierała nadzieje drużynie z Grodziska. W drugiej połowie rywalki nie mogły już dotrzymać kroku rozpędzonej Skrze. 4-0 to wynik który precyzyjnie odzwierciedla boiskowe wydarzenia.

Wczorajsze zwycięstwo oczywiście przedłużyło serię meczów bez porażki ale jednocześnie dość znacznie przybliżyło nas do celu

Przed nami jeszcze 4 trudne spotkania które rozstrzygną losy awansu. Mamy nadzieję, że forma nie opuści naszych dziewczyn

Skra Ladies Częstochowa – GSS Grodzisk Wlkp. 4-0 (1-0)