#1 LiveCast – Artur Szymczyk o początkach, awansach i wielu innych rzeczach

Rok 2021 jest dla naszego Klubu wyjątkowy. Obchodzimy w nim 95-te urodziny. Z tej okazji mamy w planach wiele ciekawych akcji, materiałów i rozmów o Skrze tej kiedyś i tej dzisiaj. Na początek mamy dla Was 1. odcinek LiveCastu z Arturem Szymczykiem, który od 15 lat pełni funkcję prezesa klubu z Loretańskiej. Jak dowiecie się z rozmowy z Bartkiem Błachem, objęcie prezesury nie było jego pierwszym dłuższym kontaktem ze Skrą. Oprócz wielu ciekawych wspomnień nie zabraknie oczywiście dyskusji o obecnej sytuacji, szansach na awans do pierwszej ligi zarówno naszej męskiej jak i żeńskiej drużyny. Który awans smakował najlepiej? – Awans na szczebel centralny zawsze był moim marzeniem i mam nadzieję, że na tym nie zakończymy – mówi sternik Skry. Całą resztę musicie zobaczyć sami: