Zakończenie sezonu na Lorecie

Już w najbliższą sobotę na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej wszystkie drużyny Klubu Sportowego Skra Częstochowa, począwszy od Orlików a na Seniorach kończąc, oficjalnie zakończą sezon 2018/2019.

Od godziny 15:00 na Lorecie rozpocznie się Piknik Rodzinny, podczas którego podsumujemy miniony sezon, wręczymy wyróżnienia dla najlepszych zawodników i uczcimy awanse poszczególnych drużyn.

Oczywiście na stadionie nie zabraknie atrakcji. Do Państwa dyspozycji oddamy m.in. bumper ball’s, dmuchańce. Rodzice z dziećmi będą mogli zmierzyć się podczas mini zawodów. Celebrację końca sezonu uświetnią występny artystyczne oraz pokaz sztuk walk prezentowany przez Team Fight Club Scout Sport, którego reprezentantem będzie Robert „Arab” Parzęczewski – Młodzieżówy Międzynarodowy Mistrz Polski w wadze super średniej, Międzynarodowy Mistrz Świata federacji WBF wagi półciężkiej, Młodzieżowy Mistrz Świata WBO wagi półciężkiej, Międzynarodowy Mistrz Polski wagi półciężkiej oraz Mistrz Polski wagi półciężkiej.
Przygotowana zostanie również strefa gastronomiczna.

Serdecznie zapraszamy w sobotę na godzinę 15:00.

Close Menu
×
×

Koszyk