Podsumowanie tygodnia Młodej Skry #11 | 6.11-12.11.2019

A1 | rocznik 2001/2002

B1 | rocznik 2003/2004

Trener Pilis po meczu:
„Zagraliśmy dobry mecz. Pojawiały się błędy, jednak przeciwnik nie potrafił tego wykorzystać. Graliśmy swobodnie. Już w 16 minucie szybkim długim wznowieniem po stałym fragmencie Jastrzębia Jakub Hajda dał możliwość Adrianowi Żabikowi do szybkiego wyjścia spod naszej bramki, a ten w sytuacji 1 na 1 wygrał pojedynek i skierował piłkę do bramki przeciwnika. Kolejne dogodne sytuacje wypracowywane co kilka minut nie przynosiły zmiany rezultatu, aż do 73 minuty kiedy to sprytnym uderzeniem z rzutu wolnego Marcel Nurek zagrał niską piłkę między bramkę GKSu a nabiegającą z 16 metra grupę zawodników, gdzie pierwszy sięgnął ją Mateusz Kubas i mieliśmy 2:0 dla gospodarzy. Na zamknięcie wyniku nie musieliśmy długo czekać, bo już w 75 minucie Igor Weżgowiec po odbiorze na środku boiska wyprowadza piłkę i zagrywa do uciekającego obrońcy Jastrzębia Adriana Żabika, który to ustala wynik na 3:0 dla naszej drużyny. W najbliższy weekend jedziemy do Sosnowca z zamiarem wywalczenia 3 punktów i zniecierpliwieni czekamy na wyniki pozostałych drużyn.”


Skład: Hajda, Jóźwiak, Kuban, Wrzalik, Cheliński, Weżgowiec, Nurek, Bednarczyk (Bugajczyk), Rumin, Kubas(Kołodziej), Żabik,
Rezerwa: Ptak, Glin, Staroń

3 - 0

SKRA CZESTOCHOWA – ROCZNIK 2003/2004 vs KS GKS 1962 JASTRZEBIE S.A.

C1 | rocznik 2005

0 - 0

UKS RUCH RADZIONKOW vs SKRA CZESTOCHOWA – ROCZNIK 2005

C2 | rocznik 2006

4 - 0

Skra Częstochowa – Rocznik 2006 I vs SSR APN KNUROW

C2 | rocznik 2006 | III liga

D1 | rocznik 2007 | I liga

1 - 4

ZYWIECKA APN SP. Z O.O. vs Skra Częstochowa – Rocznik 2007 I

D1 | rocznik 2007 | III liga

D2 | rocznik 2008

Trener o meczu z Akademią Sportową z Lublińca:
„Mecz od początku rozgrywany był w szybkim tempie. W początkowej fazie spotkania nasza drużyna miała problemy z prawidłową organizacją gry w obronie, jednak bramkarz stawał na wysokości zadania. Dobrze funkcjonowała za to gra do przodu dzięki czemu do przerwy prowadziliśmy w stosunku 1:3 po bramkach Musiała, Węgrzyna oraz Czerkieskiego. W początkowej fazie drugiej połowy dochodziliśmy do kolejnych sytuacji jednak brakowało nam zimnej krwi pod bramką przeciwnika, za to Akademia po stałym fragmencie zanotowała kolejne trafienie. Po bramce na 2:3, szybko zrobiło się 4:3 i to my musieliśmy gonić wynik, co udało się kilka minut przed końcem po sytuacji sam na sam Franciszka Symy.
Brawo dla Drużyny, za walkę do samego końca”

4 - 4

AKADEMIA SPORTOWA Lubliniec vs Skra Czestochowa – Rocznik 2008 II

2 - 4

Skra Czestochowa – Rocznik 2008 II vs Skra Czestochowa – Rocznik 2008 I

E1 | rocznik 2009

E1 | rocznik 2009

E1 | rocznik 2010

1 - 9

PLOMIEN CZARNY LAS vs Skra Częstochowa – Rocznik 2010

E2 | rocznik 2010

Mecz na Sobieskiego miał dwa oblicza. W pierwszej połowie przeciwnik górujący warunkami fizycznymi oraz szybko organizujący się w obronie nie dał sobie strzelić bramki, trafiając trzykrotnie po szybkich kontrach. Druga połowa należała jednak już do naszej drużyny, która raz po raz oddawała strzały na bramkę przeciwnika odnotowując kolejne trafienia. Było to ostatnie spotkanie ligi okręgowej, w którym przypieczętowaliśmy drugą pozycję w lidze ustępując jedynie starszym kolegom ze Sportowej Częstochowy.

6 - 3

Skra Częstochowa – Rocznik 2010 vs PLOMIEN Kuznica M.

E2 | rocznik 2010

C1 | Trampkarki

0 - 5

Skra Ladies U15 vs AKADEMIA SPORTU KSB LEDZINY

Close Menu