Zwycięstwa nad teoretycznie silniejszymi zespołami nasz zespół przeplata porażkami z drużynami niżej notowanymi. Tak było po pokonaniu Widzewa, podobnie stało się po ograniu Znicza Pruszków.
Po zwycięstwie nad Zniczem liczyliśmy na punkty w meczu z Gryfem Wejherowo. Skończyło się porażką i Skra znów jest w strefie spadkowej.
A jak grali inni? W XI kolejce zwycięstwo odniosła Elana Toruń, która ma już 14 punktów, niespodziankę sprawiła także Stal Stalowa Wola, która w Krakowie ograła Garbarnię i to 3:1. Stal ma więc już tyle punktów co Skra. Nadal przegrywa Legionowia, która – niestety – jedyne zwycięstwo odniosła w pierwszej kolejce pokonując nasz zespół.
Nasz najbliższy rywal (stadion przy Loretańskiej, sobota godz. 15), Bytovia Bytów zaprezentowała się bardzo dobrze bo pokonała lidera Górnika Łęczna 2:1.
Jeśli już mamy grać w kratkę, to w sobotę chcielibyśmy znów liczyć na dobry występ. Oby!
Wyniki XI kolejki:
Elana Toruń – Pogoń Siedlce 2:1
Widzew Łódź – Górnik Polkowice 1:0
GKS Katowice – Lech II Poznań 2:0
Resovia – Legionovia Legionowo 3:0
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów 2:2
Bytovia Bytów – Górnik Łęczna 2:1
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg 2:1
Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola 1:3