Skra na huśtawce

Zwycięstwa nad teoretycznie silniejszymi zespołami nasz zespół przeplata porażkami z drużynami niżej notowanymi. Tak było po pokonaniu Widzewa, podobnie stało się po ograniu Znicza Pruszków.

Po zwycięstwie nad Zniczem liczyliśmy na punkty w meczu z Gryfem Wejherowo. Skończyło się porażką i Skra znów jest w strefie spadkowej.

A jak grali inni? W XI kolejce zwycięstwo odniosła Elana Toruń, która ma już 14 punktów, niespodziankę sprawiła także Stal Stalowa Wola, która w Krakowie ograła Garbarnię i to 3:1. Stal ma więc już tyle punktów co Skra. Nadal przegrywa Legionowia, która – niestety – jedyne zwycięstwo odniosła w pierwszej kolejce pokonując nasz zespół.

Nasz najbliższy rywal (stadion przy Loretańskiej, sobota godz. 15), Bytovia Bytów zaprezentowała się bardzo dobrze bo pokonała lidera Górnika Łęczna 2:1.

Jeśli już mamy grać w kratkę, to w sobotę chcielibyśmy znów liczyć na dobry występ. Oby!

Wyniki XI kolejki:

Elana Toruń – Pogoń Siedlce 2:1