Pierwszy trening za nami

Piłkarze skry Częstochowa odbyli w środę pierwszy trening przed sezonem 2024/25. Zajęcia poprowadził trener Dariusz Rolak. 

We wtorek poinformowaliśmy o tym, że trenerem Skry w zbliżającym się sezonie będzie Dariusz Rolak. Nowy szkoleniowiec Skry w środę rozpoczął pracę. Najpierw spotkał się z piłkarzami, a następnie poprowadził pierwszy trening na boisku Pogoni Kamyk. 

W tym miejscu musimy podziękować prezesowi Pogoni za wyciągnięcie do nas pomocnej dłoni podczas gdy na stadionie przy ulicy Loretańskiej prowadzone są prace związane z renowacją murawy, które rozpoczęły się 24 czerwca. 

Wracając do inauguracyjnym treningu uczestniczyli w nim piłkarze, którzy przymierzani są do gry w naszym zespole w sezonie 2024/25 lub są blisko parafowania umowy. Musimy podkreślić, że chociaż pogoda nie sprzyjała i z nieba lał się żar wszyscy z uśmiechem na ustach przystąpili do zajęć, wylewając na murawie siódme (dosłownie!) poty. 

Kolejny trening odbędzie się jutro. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sezon 2024/25 za pasem. Nie da się ukryć, że czasu mamy niewiele więc robimy wszystko, by maksymalnie wykorzystać każdą chwilę przeznaczoną na pracę. 

Copy link
Powered by Social Snap