Oficjalna informacja odnośnie startu w rozgrywkach Betclic 2. Ligi

Możemy oficjalnie potwierdzić, że nasz Klub wystartuje w sezonie 2024/25 w rozgrywkach Betlic 2. Ligi. Zgodnie z regulaminem zajmiemy miejsce Raduni Stężyca.

Decyzja o wycofaniu Raduni Stężyca spowodowała, że zgodnie z postanowieniami § 1 ust. 1 i 2 Uchwały nr XII/183 z dnia 6 grudnia 2019 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zasad uzupełniania klas rozgrywkowych jej miejsce w Betclic 2. Lidze mógł zająć w pierwszej kolejności najwyżej sklasyfikowany ze spadkowiczów.

Ponieważ Skra zajęła w ubiegłym sezonie piętnaste miejsce – pierwsze nie dające prawa gry w sezonie 2024/25 na tym poziomie ligowym – to właśnie nasz Klub otrzymał oficjalne zapytanie czy jest gotowy zająć wakujące miejsce w rozgrywkach Betclic 2. Ligi w sezonie 2024/25.

Jako że uzyskaliśmy licencję uprawniającą do gry w 2. lidze piłkarskiej nic nie stoi na przeszkodzie w podjęciu tego wyzwania. Dlatego też jako Klub podjęliśmy decyzję o przystąpieniu w sezonie 2024/25 do rozgrywek Betclic 2. Ligi.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że stojące przed nami zadanie nie jest łatwe i musimy zmagać się z presją czasu, którego do startu sezonu pozostało bardzo niewiele. Mamy jednak nadzieję, że decyzje, które zapadną w najbliższych dniach, związane z budową kadry i sztabu szkoleniowego, sprawią naszym Sympatykom wiele radości. O wszystkim informować będziemy na bieżąco.

Copy link
Powered by Social Snap