Piłkarze z rocznika 2015 zagrali w turnieju Licheń Cup

Piłkarze Akademii Skry z rocznika 2015 w miniony weekend wybrali się na turniej do Lichenia Starego. Podczas rywalizacji stoczyli kilkanaście meczów, w których zaprezentowali się z fantastycznej strony.

Chociaż turniej Licheń Cup zaplanowany był na sobotę i niedzielę nasi młodzi piłkarze do Lichenia Strego wybrali się już w piątek, by sportowy weekend rozpocząć od meczu kontrolnego ze starszymi o rok piłkarzami z Komorników Wielkopolskich.

Sobota poszła po myśli naszych zawodników, którzy jak burza przeszli przez kwalifikacje i trafili do Złotej Grupy. W pokonanym polu znalazły się takie ekipy jak SKP Słupca, późniejszy triumfator – Huragan Wrocław, FC Lesznowola, Chemik Bydgoszcz czy Lech Poznań Football Academy.

Po dobrze wykonanej „pracy” przyszedł czas na relaks na basenie oraz wieczorną integrację podczas gry w kręgle, piłkarzyki i bilarda.

Niedziela była jednak dość pechowa. Nasi piłkarze grali w osłabieniu bowiem jeden z zawodników – Daniel, nieszczęśliwie upadł i złamał rękę. Ostatecznie nasi młodzi piłkarze uplasowali się tuż za podium, jednak fakt ten nieco osłodziło nam wyróżnienie dla naszego bramkarza Jakuba Leśniaka. Na uwagę zasługuje imponujący bilans bramek: nasi piłkarze 46 razy znajdowali drogę do bramek rywali, tracąc przy tym zaledwie 13 goli.

– Dziękujemy organizatorowi Pro-Turnieje za świetny turniej dopięty na ostatni guzik – mówi trener Bartek Gałkowski. – W tym tygodniu chłopaków czeka ostatni mecz ligowy z Ajaksem Częstochowa i zasłużona przerwa wakacyjna.

Copy link
Powered by Social Snap