Rezerwy zapraszają na ostatni domowy mecz

Piłkarze naszych rezerw już jutro rozegrają kolejny mecz o punkty klasy okręgowej. Tym razem zmierzą się z Mechanikiem Kochcice. Chociaż rywal jest „czerwoną latarnią” ligi potrafi spłatać psikusa faworytom.

Boleśnie przekonali się o tym choćby piłkarze Zielonych Żarki, którzy w Kochcicach przegrali 0:1. Również nasi piłkarze mają do wyrównania pewne rachunki, bowiem jesienią z delegacji wrócili z jednym punktem.

Warto jednak nadmienić, że na wyjazdach Mechanikowi idzie zdecydowanie gorzej. Póki co wygrali tylko raz, dwukrotnie zdołali wrócić do domu z remisem na koncie, natomiast aż dziesięciokrotnie kończyli rywalizację na tarczy.

W związku z tym mocno liczymy na to, że nasi piłkarze po ostatnim gwizdku dopiszą do swojego dorobku trzy punkty, tym bardziej, że to już przedostatnia kolejka tegorocznej kampanii. Można śmiało powiedzieć, że o triumf rywalizują cztery ekipy. Klub Sportowy Panki i Zieloni Żarki mają na koncie 55 punktów, natomiast Liswarta Krzepice oraz Skra II po 53 oczka.

Warto więc jeszcze spojrzeć z kim rywalizują nasi bezpośredni rywale w walce o awans. W ten weekend Zieloni udadzą się do Boronowa na mecz z tamtejszą Jednością, KS Panki zagra u siebie z Liswartą Popów, zaś Liswarta Krzepice zagra na wyjeździe ze Stradomiem. W ostatniej kolejce KS Panki udaje się do Kamieńskich Młynów na spotkanie z Wartą, nasi piłkarze zagrają na wyjeździe z Orłem Kiedrzyn, a Liswarta Krzepice podejmie Zielonych. Ktoś więc na pewno straci punkty. Oznacza to, że (prawie) wszystko w nogach naszych piłkarzy.

Każdy, kto choć raz gościł na Lorecie podczas meczu naszych rezerw wie, że może spodziewać się wielkich emocji, pełnego zaangażowania, a przede wszystkim poukładanej piłki. Nie inaczej będzie zapewne teraz.

W imieniu Skry II zapraszamy zatem na mecz, tym bardziej, że jest to ostatnie domowe spotkanie podopiecznych Tomasza Szymczaka w tym sezonie.

Skra II Częstochowa – Mechanik Kochcice

Sobota, 15 czerwca, godz. 15:30

MSP przy ulicy Loretańskiej 20

Wstęp: 10 złotych

Copy link
Powered by Social Snap