Występ rocznika 2016 w OKS Cup

Młodzi piłkarze U-8 naszej Akademii w niedzielę wzięli udział w turnieju OKS Cup w Oleśnie.

Rywalizacja była bardzo interesująca, a nasi piłkarze na tle rywali pokazali się z bardzo dobrej strony.

– Chłopcy w tym dniu we wszystkich spotkaniach turnieju pokazywali dużą pewność siebie oraz spokój w swoich działaniach, co przekładało się na to, że większość rzeczy na boisku nam wychodziła. Potrafiliśmy tworzyć przewagę w grze indywidualnej oraz w grze zespołowej, byliśmy w porównaniu z poprzednimi turniejami czy meczami skuteczniejsi pod bramką przeciwnika, staraliśmy się podejmować pod nią szybkie decyzje i kończyć wiele akcji strzałem – relacjonuje trener Jan Szwaja.

– Wracamy z turnieju bardzo zadowoleni oraz z pozytywnym nastawieniem przed kolejnymi wyzwaniami. Nabraliśmy kolejnego doświadczenia które z pewnością w przyszłości zaprocentuje – kończy nasz trener.

Copy link
Powered by Social Snap