Kolejny mecz rocznika 2016

W poniedziałek, 20 maja, nasi młodzi piłkarze z rocznika 2016, zmierzyli się z Sokołem Wręczyca.

Jak relacjonuje trener Jan Szwaja początek meczu w wykonaniu naszych zawodników nie był udany, przez co po kilku straconych bramkach musieli gonić wynik.

– Z minuty na minutę chłopcy się rozkręcali, tworzyli coraz częściej sytuacje strzeleckie, przede wszystkim poprzez grę 1v1 – mówi trener Szwaja. – Pod bramką byliśmy w tym dniu bardzo nieskuteczni i mogliśmy zdobyć o wiele więcej goli.

Mimo wszystko najważniejsze pozostaje cenne doświadczenie, które zebrali nasi młodzi piłkarze.

– Był to mecz walki z naszej strony i na pewno nie byliśmy tego dnia zespołem słabszym. Jeśli poprawimy skuteczność i szybkość decyzji pod bramką w kolejnych meczach będzie tylko lepiej – zauważa opiekun rocznika 2016.

Copy link
Powered by Social Snap