Porażka w Katowicach juniorów młodszych B2

Piłkarze kategorii B2 przegrali w Katowicach z Gieksą 1:2. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Kostrzewa.

W ubiegłym tygodniu piłkarze Skry kategorii B2 udali się do Katowic na starcie z GKS-em. Mecz toczony w ramach rozgrywek I ligi wojewódzkiej juniora młodszego B2 padł łupem gospodarzy, którzy już w 4. minucie spotkania otworzyli jego wynik.

– Od tego momentu nie potrafiliśmy złapać rytmu. Co prawda utrzymywaliśmy się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało – przyznaje trener Mariusz Czok.

Po zmianie stron gra naszych piłkarzy wyglądała lepiej.

– Poprawiliśmy pewne aspekty, dzięki czemu strzeliliśmy bramkę kontaktową, która wlała w zespół nadzieję na uzyskanie korzystnego rezultatu. Końcówka była bardzo emocjonująca, a przy tym nerwowa. Występowało w niej dużo faz przejściowych. Bramkę straciliśmy w samej końcówce po rzucie rożnym. Nie zagraliśmy dzisiaj dobrego spotkania. Popełniliśmy dużo błędów, które miały wpływ na przebieg meczu – zakończył trener naszych juniorów młodszych.

GKS Gieksa Katowice – Skra Częstochowa 2:1 (1:0)

Bramka dla Skry: 1:1 Kostrzewa (57’)

Skra B2: Rajczykowski – Tarnowski, Kostrzewa, Bajor, Klekot, Turek, Syrek, Nalewajka (60’ Szega), Przybyła, Gembała (61’ Struzik), Czerkieski (75’ Kołodziejczyk)

Copy link
Powered by Social Snap