Hit kolejki na Lorecie

W najbliższą sobotę (4 maja) piłkarze Skry II podejmą na własnym terenie Liswartę Krzepice. Mecz odbędzie się o 15:30, wstęp po zakupie wejściówki w cenie 10 złotych.

Rezerwy Skry Częstochowa notują w ostatnim czasie świetną passę. Można powiedzieć, że od października nie zanotowali porażki i praktycznie zapomnieli jak smakuje. I oby ten stan utrzymał się jak najdłużej!

Tym bardziej, że w sobotę podopieczni Tomasza Szymczaka rozpoczną serię spotkań z zespołami ze ścisłej czołówki tabeli. Najpierw gościć będziemy na Lorecie Liswartę Krzepice, następnie wybierzemy się w delegację do Kościelca, by w drugiej połowie maja podjąć KS Panki. Nie ma jednak sensu wybiegać za daleko w przyszłość, w związku z czym uwaga naszych młodych piłkarzy skupia się na najbliższym starciu.

Liswarta w meczach wyjazdowych radzi sobie gorzej niż u siebie, ale mimo wszystko, jest zespołem groźnym. Piłkarze z Krzepic z pewnością mają w pamięci domową porażkę z naszym zespołem, którą ponieśli jesienią. Trzeba pamiętać, że runda rewanżowa przebiega po ich myśli, bowiem odkąd po zimowej przerwie wrócili na boisko, przegrali tylko raz – w Golcu z tamtejszym Amatorem.

Liczymy na to, że zespół naszych młodych rezerw majówkę uświetni trzema ligowymi punktami. Warto osobiście zajrzeć na Loretę, by na własne oczy obejrzeć hit 23. kolejki klasy okręgowej. Mecz pomiędzy Skrą II Częstochowa a Liswartą Krzepice odbędzie się w sobotę, 4 maja, o godzinie 15:30. Wstęp po zakupie biletu w cenie 10 złotych.

Copy link
Powered by Social Snap