Świetne występy orlików E1 i E2

Bardzo dobre występy zanotowali nasi piłkarze kategorii E1 i E2. Zarówno w starciach ze Spartą Szczekociny jak i Unią Rędziny byli zespołami zdecydowanie lepszymi.

Ma to tym większe znaczenie, że choćby w meczu z Unią Rędziny rywale byli odrobinę starsi, a mimo wszystko mecz toczył się pod pełną kontrolą Skry.

Nasi zawodnicy świetnie operowali piłką, konstruując wiele składnych akcji zespołowych, w których podopieczni Krzysztofa Kowalskiego pokazali spore umiejętność i piłkarską jakość.

Liga orlika E1 (12.04.2024)

Skra Częstochowa – Unia Rędziny

Skra Częstochowa: Jankowski – Konieczny, Kot – Turek, Sieradz – Kowalski, Staszczyk, Łata

Liga orlika E2 (12.04.2024)