Piłkarze Skry Częstochowa kategorii D1 zremisowali w Katowicach ze Spartą 2:2.

W 5. kolejce grupy północnej II ligi wojewódzkiej młodzicy Skry Częstochowa zremisowali w wyjazdowym meczu ze Spartą Katowice 2:2.

To gospodarze jako pierwsi rozpoczęli strzelanie, wychodząc w pewnym momencie na dwubramkowe prowadzenie.

– Druga część spotkania, to znaczna poprawa naszej gry – relacjonuje trener Łukasz Łykowski. – Udało nam się wyrównać stan meczu, a w końcówce zabrakło nam odrobiny szczęścia, bo mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

– Mimo wszystko doceniamy i cieszymy się, że pomimo złego wejścia w mecz, byliśmy w stanie się podnieść i po przerwie zmienić swoją grę, przejąć inicjatywę i odrobić straty, a z odrobiną szczęścia mogliśmy pokusić się nawet o wywalczenie zwycięstwa – dodał szkoleniowiec naszych piłkarzy kategorii D1.

Copy link
Powered by Social Snap