Rusza przetarg na budowę Bazy Akademii Skry Częstochowa!

Klub Sportowy Skra Częstochowa S.A. z dniem 10 kwietnia 2024 roku ogłasza przetarg na budowę Bazy Treningowej Akademii Skry Częstochowa. Firmy zainteresowane wzięciem udziału w przetargu proszone są o składanie ofert cenowych. Szczegóły oraz dokumentację przetargową znajdą Państwo pod tym linkiem: https://we.tl/t-c6ULDczfwz.

Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o wydzierżawieniu przez nasz Klub, wespół z Płomieniem Częstochowa, obiektu przy ulicy Kopalnianej w Częstochowie, gdzie powstać ma Baza naszej Akademii i kompleks treningowy.

– Na powstaniu Kompleksu Treningowego przy ulicy Kopalnianej skorzystają nie tylko Skra oraz Płomień, ale przede wszystkim dzieci i młodzież z Częstochowy i okolic. Dzięki tym obiektom najmłodsi piłkarze będą mogli w doskonałych warunkach doskonalić swoje umiejętności. Naszym celem jest położenie szczególnego nacisku na szkolenie młodzieży z naszego miasta i okolic, co zresztą praktykujemy od lat. Baza ma służyć głównie częstochowianom i zawodnikom z regionu – mówił wówczas prezes Skry, Artur Szymczyk.

Docelowo w miejscu mają powstać trzy pełnowymiarowe boiska wraz z zapleczem socjalno-szatniowym.

Od kilku miesięcy Klub Sportowy Skra wykonywał szereg rozlicznych działań, mających na celu przygotowanie obiektu do budowy wspomnianej Bazy, związanych zarówno z kwestiami formalnymi jak i porządkowymi czy gospodarczymi. Cały czas trwają też prace porządkowe wokół obiektu. Mnóstwo pracy włożone zostało w uprzątnięcie boisk po zimie, dzięki czemu najmłodsze grupy wraz z nastaniem wiosny rozpocząć mogły w tym miejscu treningi.

W wyniku finalizacji robót przygotowawczych możemy dzisiaj (10 kwietnia 2024 roku) ogłosić uroczyście przetarg na budowę bazy treningowej Akademii Skry Częstochowa. Wszystkie firmy zainteresowane wzięciem udziału w przetargu proszone są o składanie ofert cenowych do dnia 26 kwietnia 2024 roku.

W celu ułatwienia przygotowaliśmy dla Państwa dokumentację przetargową, którą znajdą Państwo pod tym linkiem: https://we.tl/t-c6ULDczfwz.

Zapraszamy! Jednocześnie w przypadku pytań bądź wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Copy link
Powered by Social Snap