Tobiasz Kubik w jedenastce przedwiośna

Tobiasz Kubik wybrany został do jedenastki przedwiośnia tygodnika „Piłka Nożna”.

Tygodnik „Piłka Nożna” w najnowszym wydaniu (14/2024) podsumował przedwiośnie w 2. lidze. Pod lupę wzięto wszystkie mecze rozegrane od lutego do końcówki marca – nie uwzględniając kolejki świątecznej.

Oprócz drużyny, trenera, piłkarza i wydarzenia przedwiośnia, dziennikarze przedstawili jedenastkę ostatnich kilku tygodni. W gronie wyróżnionych zawodników na prawym wahadle znalazł się Tobiasz Kubik.

„Motor napędowy wielu ofensywnych wypadów częstochowian” – czytamy w uzasadnieniu decyzji o umieszczeniu naszego piłkarza we wspomnianej jedenastce.

Gratulujemy!

Jedenastka przedwiośnia według tygodnika „Piłka Nożna”:

K. Górski (Olimpia G.) – Ślęzak (ŁKS II), J. Banach (Stal), Farbiszewski (Polonia), Kubik (Skra) – Gajda (Polonia), Ściślak (Polonia), Dziuba (Lech II) – Demianiuk (Pogoń), Sobol (KKS), Wojtyra (Polonia)

Copy link
Powered by Social Snap