Kolejny mecz rocznika 2015

W przedświąteczny piątek kolejne ligowe spotkanie rozegrali piłkarze rocznika 2015. Przy ulicy Sobieskiego zmierzyli się ze Sportową Częstochową.

Piłkarze rocznika 2015 tuż przed Świętami Wielkanocnymi rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalizowali z kolegami ze Sportowej Częstochowy.

Od pierwszych minut spotkaniu towarzyszyły wielkie emocje i sportowa rywalizacja, w związku z czym zebrani kibice nie mieli prawa narzekać na nudę.

– W tym tygodniu na treningach skupiliśmy się na zachowaniach podczas atakowania i ta faza gry wyglądała bardzo dobrze – relacjonuję trenerzy Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk. – Szybko zaznaczyliśmy swoją przewagę, strzelając bramkę po otwarciu i budowaniu i przez cały mecz prowadziliśmy grę na naszych zasadach. Jesteśmy dumni z postępu zespołu i czekamy na kolejne okazje do rywalizacji – zakończyli nasi trenerzy.

Copy link
Powered by Social Snap