Najpierw liga, później multisparing

Piłkarze z rocznika 2015 mają za sobą kolejny pracowity weekend. Piątek i sobota upłynęła im bowiem pod znakiem sportowej rywalizacji.

W piątek zmierzyli się w ligowym pojedynku z Rakowem Częstochowa.

– Mecz posiadał duży bagaż emocjonalny, ponieważ dla wielu zawodników był to debiut w lidze. Miłe dla oka sytuacje przeplatały się z nerwowością, ale przez cały mecz prowadziliśmy grę pod swoje dyktando. Gratulacje dla całego zespołu – relacjonują trenerzy Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk.

Sobota natomiast wypełniona była meczami kontrolnymi. Rano chłopcy zmierzyli się z Lotem Konopiska, natomiast po południu rozegrali multisparing z ROW-em Rybnik, Moravią Moravica i RKS-em Radomsko.

– Dużo grania w ten weekend na pewno zaowocuje cennym doświadczeniem. Skupiliśmy się na trenowanych subfazach, a te wychodziły nam bardzo dobrze. Dziękujemy przeciwnikom za przyjazd na Loretańską – mówi trener Gałkowski.

Weekend zwieńczony został pyszną pizzą, dostarczoną przez naszego partnera – pizzerię BOSCO.

Copy link
Powered by Social Snap