Kolejny transfer! Natan Dzięgielewski nowym zawodnikiem Skry

Natan Dzięgielewski został nowym zawodnikiem Skry. Ofensywnie usposobiony piłkarz trafił do naszego klubu na zasadzie wypożyczenia z GKS-u Tychy. Umowa obowiązywać będzie do końca czerwca.

Natan Dzięgielewski pochodzi z Tychów, gdzie rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną. Pomimo młodego wieku rozegrał już kilka spotkań na poziomie Fortuna 1 Ligi. Szczególnie owocny pod tym względem był dla niego miniony sezon, w którym na murawie pojawił się w 15 meczach.

– Jestem młodym zawodnikiem, dlatego cieszę się, że miałem możliwość rozegrania tylu spotkań w Fortuna 1 Lidze, bo to naprawdę super uczucie i zaszczyt – nie ukrywa Dzięgielewski.

19-latek miał już okazję uczestniczyć w treningach naszej drużyny, a także pojawiał się na boisku w ostatnich meczach kontrolnych. Jak sam przyznaje atmosfera w zespole jest bardzo dobra, a – co równie ważne – wraz z nią idą w parze aspekty sportowe.

– Na pewno jestem zaskoczony wysokim poziomem i tym jaka panuje atmosfera w drużynie. Jest to młody, ambitny zespół, którego styl gry bardzo mi odpowiada.

Dzięgielewski, jest bez wątpienia solidnym wzmocnieniem ofensywnej siły naszej drużyny. Posiada wiele atutów, które świetnie komponują się z preferowanym przez Skrę systemem. Na uwagę zwraca wszechstronność naszego nowego piłkarza, który szczególnie dobrze czuje się na skrzydle.

– Widzę się na wahadle, ale mogę też zagrać wyżej i nie jest to dla mnie problem. Na pewno bok boiska, jest moją domeną – przyznaje zawodnik Skry.

Natan, witamy w zespole!

Copy link
Powered by Social Snap