Było super! Za nami Ferie ze Skrą

W pierwszym tygodniu ferii zorganizowaliśmy wypoczynek dla dzieciaków, które chcą aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny od szkoły. Ferie ze Skrą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nie brakowało świetnej zabawy i wielu atrakcji.

Ferie ze Skrą stały się już niemal tradycją. Rokrocznie zapraszamy dzieciaki na spędzenie wolnego od szkoły czasu w sposób ciekawy i aktywny. Nie inaczej było w tym roku.

Bazą naszych spotkań była Szkoła Mistrzostwa Sportowego Nobilito, mieszcząca się przy ulicy Brzeźnickiej. To tam odbywaliśmy część zajęć i stamtąd wyruszaliśmy po kolejne przygody. A tych było naprawdę sporo.

W ciągu pięciu dni byliśmy w kinie, szaleliśmy w Stacji Grawitacji, relaksowaliśmy się na basenie, byliśmy na placu i zabaw oraz poznawaliśmy tajniki robotyki. Nie zabrakło oczywiście treningów piłkarskich i zajęć sportowych.

W ramach półkolonii każdy uczestnik codziennie nabierał energii spożywając przepysznie serwowane drugie śniadania i obiady.

Wszyscy żałowali jednego. Mianowicie, że… organizowane przez nas ferie minęły tak szybko! Ale nie martwcie się. Za rok znowu się spotkamy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy! Było super!

Copy link
Powered by Social Snap