Pierwsze tegoroczne śniadanie biznesowe

W środę, 17 stycznia, odbyło się pierwsze w 2024 roku śniadanie biznesowe. Była to doskonała okazja do podsumowania ostatnich kilku miesięcy oraz spojrzenia przed siebie. Wszystkim obecnym dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery.

Po krótkiej jesienno-zimowej przerwie powróciliśmy do tradycji śniadań biznesowych. Pierwsze noworoczne spotkanie odbyło się w całkiem niedawno oddanym do użytku budynku klubowym. Dla części naszych partnerów była to pierwsza okazja, by zobaczyć od wewnątrz zmodernizowany obiekt, inni natomiast są stałymi bywalcami na meczach ligowych Skry. Bez względu na to jednak wszyscy czuli się jak w domu.

Spotkanie rozpoczął Prezes Skry Artur Szymczyk, który po przywitaniu zebranych gości krótko odniósł się do naszych najbliższych planów. Później każdy miał okazję zaprezentować swoją działalność. Nie brakowało wątków humorystycznych, co potwierdza świetną atmosferę jaka panowała w środowy poranek w sali konferencyjnej na „Lorecie”.

Przy pysznej kawie i smacznych daniach toczyliśmy ciekawe rozmowy nie tylko o sporcie i biznesie. Nie da się ukryć, że podczas śniadania panowała wspaniała, wręcz rodzinna atmosfera. Nie możemy doczekać się kolejnych spotkań, a najbliższe będzie miało miejsce już w przyszłym miesiącu.

Copy link
Powered by Social Snap