Rocznik 2015 zagrał w weekend w dwóch turniejach

Piłkarze naszej Akademii z rocznika 2015 mają za sobą kolejny pracowity weekend. W sobotę zagrali pod balonem w Sosnowcu, natomiast dzień później wzięli udział w turnieju halowym zorganizowanym przez Stradom Częstochowa.

Sobota i niedziela upłynęła piłkarzom naszego klubu z rocznika 2015 pod znakiem sportowej rywalizacji. W sobotę wybrali się do Sosnowca, a dzień później rywalizowali w turnieju halowym organizowanym przez Stradom Częstochowa.

Rozgrywany pod balonem turniej w Sosnowcu był mocno obsadzony. Na liście uczestników znalazły się takie ekipy jak Banik Ostrava, Akademia BVB im. Łukasza Piszczka Goczałkowice-Zdrój czy Rozwój Katowice. Młodzi piłkarze zagrali osiem meczów, trwających po 13 minut. Skra wygrała wszystkie mecze i zajęła najwyższe miejsce na podium.

W niedzielę Skrzacy wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez Stradom Częstochowa. Podopieczni Bartka Gałkowskiego i Marka Juszczyka rozegrali trzy dwumecze (mecz-rewanż) z Ruchem Radzionków, RKS-em Radomsko i gospodarzami. Tego dnia klasyfikacji nie prowadzono.

Młodzi piłkarze kategorii U-9 nie próżnują. Już w przyszły weekend zagrają w organizowanym przez Pro-Turnieje Winter Cup w Licheniu oraz w turnieju organizowanym przez RAP Radomsko.

Copy link
Powered by Social Snap