Przed nami XIV Memoriał Przemysława Kożucha

W najbliższy weekend na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej odbędzie się XIV Memoriał Przemysława Kożucha. W dwudniowym turnieju udział wezmą zespoły z roczników 2015 oraz 2016.

Już po raz czternasty społeczność Skry uczci pamięć Przemysława Kożucha, który przez wiele lat szkolił młodzież w naszym klubie. Były piłkarz m.in. Rakowa Częstochowa, w którego barwach zagrał w najwyższej klasie rozgrywkowej, zmarł w wieku 37 lat w 2009 roku. Od tego czasu corocznie Skra organizuje turniej, którego ideą, jest podtrzymanie pamięci o zmarłym zawodniku i trenerze.

W tym roku odbędzie się już 14. edycja memoriałowego grania. Impreza odbędzie się na stadionie przy ulicy Loretańskiej w sobotę i niedzielę (25-26.11). W rywalizacji udział wezmą piłkarze z roczników 2015 oraz 2016.

Impreza będzie miała międzynarodowy charakter, bowiem swój udział potwierdziły nie tylko dobrze znane marki, takie jak RAP Radomsko, Odra Opole, GKS Katowice czy GKS Bełchatów, ale także nasi znajomi zza południowej granicy – Banik Ostrawa.

Rywalizacja zapowiada się bardzo ekscytująco.

Jeśli zatem nie macie planów na najbliższy weekend serdecznie zapraszamy na nasz stadion, znajdujący się przy ulicy Loretańskiej, w sobotę i niedzielę od godziny 10. Warto na własne oczy zobaczyć w akcji przyszłość nie tylko częstochowskiego futbolu.

Uczestnicy 14. Memoriału Przemysława Kożucha:

2015: RAP Radomsko, Banik Ostrawa, Orzeł Nakło Śląskie, Promotor Zabrze, FC Wrocław Academy, Juventus Piekary Śląskie, Odra Opole, GKS Bełchatów, GKS Katowice, Skra Częstochowa

2016: Rap Radomsko, TMF Tomaszów Mazowiecki, Odra Opolem, Polonia Bytom, Stal Niewiadów, Wisła Kraków, Skra Częstochowa

Copy link
Powered by Social Snap