Niesione zwycięstwem

Przed piłkarkami Skry ostatni mecz rundy jesiennej Orlen 1 Ligi. W podwarszawskich Ząbkach zmierzą się z tamtejszą Ząbkovią. Ladies, po ostatnim zwycięstwie z wiceliderem tabeli, mają jasny cel – zwycięstwo.

W najbliższy weekend po raz ostatni rozdane zostaną punkty w Orlen 1 Lidze Kobiet. Ladies, po zwycięstwie nad wiceliderem tabeli – Polonią Środa Wielkopolska, są z pewnością pozytywnie naładowane.

– Plan jest jasny, zwycięstwo – zapowiadał na konferencji prasowej po meczu z Polonią Środa Wielkopolska trener naszej ekipy, Patryk Mrugacz.

Patrząc na tabelę zaplecza Orlen Ekstraligi Skra jest faworytem sobotniego pojedynku. Ząbkovia ma w dorobku zaledwie 6 punktów, które zdobyła na outsiderze rozgrywek SWD Wodzisław Śląski oraz KKP Sportis Bydgoszcz. Właśnie ten drugi triumf musi sprawiać, że Ladies powinny być czujne.

Nie możemy także zapominać, że w ubiegłym tygodniu Ząbkovia przegrała aż 0:8 ze Ślęzą Wrocław. Z pewnością rezultat ten zmotywuje najbliższe rywalki Ladies do tego, by na zakończenie rundy jesiennej podnieść z boiska trzy punkty.

My jednak mocno wierzymy, że Ladies niesione zwycięstwem nad Polonią mocnym akcentem zakończą rundę jesienną.

Mecz pomiędzy Ząbkovią Ząbki a Skrą Ladies Częstochowa odbędzie się w sobotę, 18 listopada, o godzinie 14:30.

Copy link
Powered by Social Snap