Mnóstwo meczów rocznika 2015

Na nudę z pewnością nie narzekają młodzi piłkarze naszej Akademii z rocznika 2015. W ostatnim czasie zakończyli z powodzeniem ligę orlika, a także wzięli udział w kilku meczach kontrolnych i turnieju, w których zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Jesień zaczyna się bardzo aktywnie dla piłkarzy Akademii Skry z rocznika 2015. Po tym jak świetnie zaprezentowali się w lidze orlika wybrali się na turniej halowy do Kamyka.

– Chłopcy zostali podzieleni na dwa zespoły i rywalizowali z rówieśnikami w systemie każdy z każdym. Skrzacy zaprezentowali się bardzo dobrze, efektem czego było zajęcie 1 i 3 miejsca w klasyfikacji końcowej, a nasz zawodnik Leon Nikoli został królem strzelców całego turnieju – opowiada trener Bartosz Gałkowski.

Jak się okazuje nie był to koniec piłkarskich emocji.

– W piątek chłopcy wybrali się na sparing do Kościelca, a w poniedziałek zmierzyli się z Ajaksem Częstochowa. Oba mecze obfitowały w piękne bramki oraz zaangażowanie obu stron – relacjonuje trener Gałkowski.