Rezerwy zapraszają na ostatni mecz rundy jesiennej

Dzisiaj rezerwy Skry Częstochowa rozegrają ostatni mecz w rundzie jesiennej. Rywalem naszej drużyny będzie Orzeł Kiedrzyn. Początek meczu o godzinie 19:00.

Nim się obejrzeliśmy runda jesienna klasy okręgowej dobiegła końca. Przed piłkarzami rezerw Skry jeszcze jeden pojedynek. Na zakończenie pierwszej części sezonu zmierzą się na własnym boisku z Orłem Kiedrzyn.

Rywal naszej drużyny, to zespół nieobliczalny. Orzeł, chociaż nie należy do ligowych potentatów, kilka tygodni temu potrafił wygrać z Jednością Boronów, zajmującą obecnie fotel wicelidera tabeli.

W ostatnim czasie piłkarze z Kiedrzyna radzą sobie bardzo dobrze. Zanotowali trzy zwycięstwa z rzędu, pokonując kolejno Lot Konopiska, Amatora Golce i Spartę Szczekociny. Z pewnością zatem będą chcieli „przezimować” ze świadomością czterech zwycięstw z rzędu.

Jesteśmy jednak pewni, że podopieczni Tomasza Szymczaka podejdą do tego meczu z podobnym zamierzeniem. Tym bardziej, że kilka dni temu, pomimo bardzo dobrej gry, z Kochcic wrócili z zaledwie jednym oczkiem, co na pewno ich nie zadowala. Patrząc jednak w perspektywie kilku ostatnich meczów młodzi Skrzacy posmakowali porażki miesiąc temu. To najlepszy dowód na to, że znajdują się w wysokiej dyspozycji.

O tym w jakich chmurach zakończą piłkarską jesień rezerwy Skry przekonamy się już dzisiaj (8 listopada) o godzinie 19:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej. Wstęp wolny. W imieniu naszej młodej drużyny serdecznie zapraszamy.