Najpierw liga E2, potem turniej we Wręczycy

Kolejny aktywny weekend za młodymi piłkarzami Akademii Skry z rocznika 2015. Najpierw wzięli bowiem udział w rywalizacji ligowej w kategorii orlików, a następnie udali się na turniej we Wręczycy.

Piłkarze naszej Akademii z rocznika 2015 nie mogą narzekać na brak zajęć. W miniony weekend najpierw zagrali w meczu ligi E2, a następnie wybrali się do Wręczycy, gdzie wzięli udział w piłkarskim turnieju.

W meczu ligowym młodzi Skrzacy zmierzyli się z Ajaksem Częstochowa. Na tle rywala zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, notując wiele zdobytych bramek.

– W niedzielę natomiast wyruszyliśmy do Wręczycy, gdzie wystawiliśmy dwie drużyny – opowiadają trenerzy Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk. – Skrzacy zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując 2. i 5. miejsce, a nagrody indywidualne otrzymali Maciej Bańczyk – najlepszy zawodnik turnieju oraz Mikołaj Pyda (najlepszy bramkarz turnieju).