W sobotę po wygraną

W sobotni wieczór czekają nas kolejne piłkarskie emocje. Na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej piłkarki Ladies podejmą Bielawiankę Bielawa. Obie drużyny liczą na zwycięstwo i nawiązanie kontaktu z czołówką tabeli.

Początek sezonu dla piłkarek Ladies to cała paleta emocji. Po wyrwanym remisie na inaugurację z Resovią Rzeszów i efektownym zwycięstwie z SWD Wodzisław Śląski nadeszła rozczarowująca porażka z KKP Sportisem Bydgoszcz.

Dlatego też mecz z Bielawianką Bielawa ma duże znaczenie w kontekście walki o najwyższe cele. Dzięki zwycięstwu Skra nie straci kontaktu z czołówką tabeli. Podobny jednak cel przyświeca naszym gościom.

Zawodniczki z Dolnego Śląska jeszcze w tym sezonie nie zasmakowały zwycięstwa. Warto jednak mieć na uwadze, że były w stanie – póki co jako jedyne – urwać punkty TKKF Gdynia. Wszystko to sprawia, że nie można ich lekceważyć.

Swoją drogą Bielawianka również ma swoje problemy. Przed sezonem rozpoczęła się zbiórka, mająca pomóc finansowo klubowi. Nierzadko jednak tego typu kłopoty działają motywująco na zespół. Dlatego też nabieramy pewności, że sobotni pojedynek będzie bardzo interesujący.

Mecz pomiędzy Skrą Ladies Częstochowa a Bielawianką Bielawa odbędzie się w sobotę, 16 września o godzinie 20:30. Wstęp wolny.