Trener bramkarzy poszukiwany!

W związku z rozwojem naszej Akademii poszukujemy trenera bramkarzy! Dołącz do naszego Klubu i pracuj z najzdolniejszymi młodymi piłkarzami i piłkarkami!

Skra Częstochowa od lat słynie z doskonałej pracy z młodzieżą. Nasza Akademia wyróżniona jest Złotym Certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej, a jej zawodnicy i zawodniczki regularnie powoływani są do kadr wojewódzkich oraz narodowych.

Jeśli chcesz pracować z najzdolniejszymi piłkarzami oraz piłkarkami i przekazywać im swoją wiedzę – to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!

W związku z rozwojem Akademii Skry Częstochowa poszukujemy trenera bramkarzy. Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie nie zastanawiaj się i wyślij swoje CV na adres: janek121@wp.pl lub zadzwoń: 693 800 321.

Zapraszamy! Zostań częścią naszej ekipy!