Bądźcie z nami w Grudziądzu za pomocą aplikacji Pilot WP

Już jutro nasi piłkarze zmierzą się w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią. Możecie śledzić ten pojedynek za pomocą aplikacji Pilot WP, a część z każdego opłaconego dostępu zasila budżet naszego klubu.

2. Liga nabrała rozpędu. Nim się obejrzeliśmy minęło już sześć kolejek rozgrywek, w których nasi piłkarze radzą sobie naprawdę dobrze. Dzięki 10 wywalczonym oczkom Skra znajduje się w czołówce tabeli.

W sobotę rywalem naszej ekipy będzie równie dobrze radzący sobie beniaminek z Grudziądza. Olimpia także ma na koncie 10 punktów i na własnym stadionie jest bardzo groźnym zespołem, co zwiastuje nam w najbliższej kolejce wielkie emocje.

Zapraszamy do śledzenia poczynań naszych zawodników w województwie kujawsko-pomorskim za pomocą aplikacji Pilot WP. Każdy wykupiony dostęp, jest wyrazem wsparcia dla Skry, bowiem część wydanej kwoty trafia na nasze konto!

https://pilot.wp.pl/vod/sport-2-liga/

Copy link
Powered by Social Snap