Poznaliśmy obsadę sędziowską meczu w Grudziądzu

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował dzisiaj komunikat odnośnie obsady sędziowskiej meczów 7. kolejki 2 Ligi Piłki Nożnej. Zgodnie z nim arbitrem meczu Olimpii Grudziądz ze Skrą Częstochowa będzie pan Maciej Pelka.

W 7. kolejce 2. Ligi czeka nas kilka ciekawych pojedynków. Nas oczywiście najbardziej interesuje spotkanie z udziałem Skry. Skrzacy tym razem udadzą się w delegację do Grudziądza, gdzie zmierzą się z tamtejsza Olimpią.

Obie drużyny udanie rozpoczęły sezon i legitymują się dorobkiem 10 punktów. Co ciekawe dla obu ekip, jest to nowe środowisko. Podopieczni Konrada Geregi radzą sobie najlepiej ze spadkowiczów, natomiast Olimpia Grudziądz zgromadziła najwięcej punktów z drugoligowych beniaminków. Żadna z drużyn nie ukrywa, że jej celem, jest kolejne zwycięstwo.

– Co do naszego nastawienia do meczu, to w każdym spotkaniu chcemy grać o zwycięstwo, co jest w sporcie naturalną rzeczą – deklaruje szkoleniowiec naszej ekipy.

Pierwszy gwizdek sobotniego meczu usłyszymy o godzinie 14:00. Wiemy już, że arbitrem, który da sygnał do rozpoczęcia pojedynku będzie pan Maciej Pelka z Poznania. Zgodnie z wydanym dzisiaj komunikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej pomagać będą mu panowie Łukasz Sikora i Szymon Filip, natomiast funkcję sędziego technicznego pełnić będzie Szymon Rutkowski.