Dużo grania i dobry występ piłkarzy z rocznika 2015

W miniony weekend piłkarze Skry rocznika 2015 wzięli udział w turnieju z okazji 100-lecia AKS-u Mikołów. W rywalizacji wzięło udział dziesięć zespołów, na których tle nasi młodzi piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Piłkarze rocznika 2015 mają za sobą kolejny turniej. Tym razem wybrali się na jubileuszowe zawody do Mikołowa. Tamtejszy AKS obchodzi bowiem 100-lecie istnienia.

W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów, które zagrały w systemie każdy z każdym po 15 minut. Młodzi Skrzacy mierzyli się między innymi z Ruchem Chorzów, Stadionem Śląskim Chorzów, Bumerangiem Ruda Śląska i SMS Ruda Śląska.

Chłopcy zrobili ogromny progres w rozumieniu gry i w realizacji tego, czego uczymy się na treningach. W trudnych warunkach pogodowych wybiegali 135 minut rywalizacji, a efektem było osiem zwycięstw i zaledwie jedna porażka. Nasz zawodnik Janek Szostak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. To kolejne doświadczenie dla tych młodych piłkarzy, które na pewno będą mile wspominać – relacjonują trenerzy Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk.