Gra kontrolna rocznika 2016

W miniony weekend piłkarze rocznika 2016 rozegrali grę kontrolną z zespołem RAP Radomsko. Zawodnicy naszej Akademii pokazali się w niej z bardzo dobrej strony.

Młodzi piłkarze z rocznika 2016 korzystają z każdej okazji, by podnosić swoje umiejętności. W miniony weekend rozegrali rewanżową grę kontrolną z drużyną RAP-u Radomsko.

– Od początku meczu byliśmy stroną dominująca, narzucającą swój styl gry. Odpowiednie zaangażowanie, nieustępliwość i realizacja przedmeczowych założeń pozwoliła wypracować bardzo dużą ilość sytuacji podbramkowych – opowiada trener Karol Idźkowski.

Pojedynek z tym samym przeciwnikiem, rozegrany w krótkim odstępie czasu, pozwolił na miarodajną ocenę naszych młodych zawodników.

– Porównując pierwszy mecz można wysnuć wniosek, że nasza drużyny zrobiła bardzo duży postęp w umiejętnościach indywidualnych, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni – zauważa trener Idźkowski. – Gratulacje dla całej drużyny za postawę i zaprezentowania swoich umiejętności na tle wymagającego przeciwnika.

Copy link
Powered by Social Snap