Jutro kolejna edycja 1 Liga PLE CUP!

Jutro wracamy do emocji związanych z 1 Liga PLE Cup. W kolejnym turnieju online weźmie udział czternaście zespołów, a wśród nich oczywiście Skra Częstochowa. Naszą ekipę reprezentować będzie Adam „Neerven” Marczak.

Poprzednie dwie edycje 1 Liga PLE Cup zakończyły się pełnym sukcesem organizacyjnym, co poskutkowało kontynuowaniem tej rywalizacji również w rundzie wiosennej. 26 kwietnia odbędzie się turniej online w formule FIFA Ultimate Team na platformie Play Station 5, w którym rywalizować będzie czternaście pierwszoligowych ekip. Do grona uczestników dołączyły GKS Katowice, Odra Opole oraz Resovia Rzeszów, co jest jasnym sygnałem, że projekt rośnie w siłę.

Warto zwrócić uwagę, że na uczestników rywalizacji czekają atrakcyjne nagrody. W puli znajdują się trzy tysiące złotych, z czego połowa przeznaczona jest dla triumfatora.

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. Reprezentujący Skrę Adam „Neerven” Marczak o awans do fazy play-off powalczy z Ruchem Chorzów, Stalą Rzeszów, ŁKS-em Łódź, Wisłą Kraków, Arką Gdynia oraz Zagłębiem Sosnowiec. Po rozegraniu meczu w formacie każdy z każdym wyjściem z grupy nagrodzone zostaną dwaj najlepsi e-sportowcy.

Zmagania klubów będzie można oglądać online 26 kwietnia od godziny 16:00 na kanałach Polskiej Ligi Esportowej na platformach Twitch (www.twitch.tv/ple_gg) oraz YouTube (https://bit.ly/1LigaPLECupYT). Relacja z wydarzenia będzie również prowadzona w mediach społecznościowych Polskiej Ligi Esportowej – Twitter (twitter.com/PLEleague) i Facebook (facebook.com/PolskaLigaEsportowa).

Terminarz Skry Częstochowa

Faza grupowa:

26.04.2023, 16:00 Skra Częstochowa – Ruch Chorzów

26.04.2023, 16:30 Stal Rzeszów – Skra Częstochowa

26.04.2023, 17:30 Skra Częstochowa – ŁKS Łódź

26.04.2023, 18:00 Wisła Kraków – Skra Częstochowa

26.04.2023, 18:30 Skra Częstochowa – Arka Gdynia

26.04.2023, 19:00 Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa

Copy link
Powered by Social Snap