Rezerwy podejmują Lot Konopiska

Piłkarze Skry II w sobotę rozegrają pierwszy domowy mecz w rundzie wiosennej. Rywalem podopiecznych Tomasza Szymczaka będzie ekipa Lotu Konopiska. Początek spotkania o godzinie 12:30.

Piłkarze Skry II rundę rewanżową rozpoczęli od wyjazdowej porażki ze Spartą Lubliniec. Gospodarze wygrali dość nieoczekiwanie, bowiem jesienią – mówiąc delikatnie – nie zachwycali. Nie zmienia to jednak faktu, że nasz młody zespół zdecydowanie lepiej prezentował się z piłką przy nodze, jednak piłkarze Sparty zdecydowanie przewyższali naszych juniorów pod względem fizycznym. To właśnie ten aspekt zadecydował o końcowym wyniku.

W sobotę Skrę II czeka trudne wyzwanie. Podejmie bowiem zespół Lotu Konopiska, który wiosnę rozpoczął od zwycięstwa z MLKS-em Woźniki. Dzięki temu zwycięstwu Lot zmniejszył dystans jaki dzieli go od naszej drużyny do jednego punktu.

Jesienią Skrzacy wygrali w Konopiskach 3:1. Bramki dla Skry zdobywali Sitek, Nicer i Niedzielski. Nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby nasze rezerwy w sobotnie wczesne popołudnie powtórzyły ten rezultat.

Początek meczu w sobotę (25.03) o godzinie 12:30.

Copy link
Powered by Social Snap